Kredi Konsumatore

Kredia Personale ėshtė ideuar pėr tė plotėsuar kėrkesat afatshkurtra tė tė gjithė pagamarrėsve nė bankėn tonė si dhe pėr klientė tė cilėt janė subjekt tė ēfarėdo liste tė aprovuar nga Bordi Ekzekutiv i ProCredti Bank. Ne financojme 100% tė projekteve tuaja.

  • Afati - Deri 5 vjet
  • Shuma - Deri 1 500 000 Lekė ose 10 000 Euro /Usd 
  • Garanci - Kėrkesa pėr kolateral ėshtė nė varėsi tė periudhės sė maturitetit tė financimit (50% pėr periudhė mė pak se 3 vjet; 80% pėr periudhė 3-5 vjet)

Dokumentacioni 

  • Mjete identifikimi
  • Dokumente qė vėrtetojnė tė ardhurat tuaja

Pėr tė aplikuar ju lutem kontaktoni njė nga degėt mė tė afėrta, dhe njė nga punonjėsit tanė do t’ju shpjegojė nė detaje sherbimet si dhe do t’ju kėshillojė cila mund tė jetė zgjidhja mė e pėrshtatshme pėr ju.

*Ju lutemi pėr informacion mė tė detajuar pėr ēmimet referojuni Listės sė Ēmimeve.