Kujdesi ndaj Klientit

I Nderuar Klient!

Nisur nga qėllimi i bankės sonė pėr tė pasur shėrbim gjithnjė e mė cilėsor, klientė tė kenaqur dhe marrėdhenie afatgjata, kemi rezervuar kėtė hapsirė pėr  opinionet tuaja. Nė kėtė mėnyrė,  ju ftojmė tė na percillni mendimin tuaj mbi ēdo shqetėsim apo sugjerim qė  mund tė keni kundrejt institucionit tonė.

Prandaj, “Na ndihmoni te kujdesemi per Ju!”  me opinione tuaja qe do  reflektojnė shėrbim mė tė mirė nė tė ardhmen!