Çeqe

ProCredit Bank ofron Ēeqe Personale dhe Ēeqe Bankare pėr klientėt agro si mė poshtė:

Ēeqet Personale 

Klientėt qė kanė llogari rrjedhėse pranė ProCredit Bank mund tė pajisen me bllok ēeqesh personale. Nėpėrmjet ēeqeve personale ju mund tė realizoni pagesa ndaj tė tretėve nė LEK, EUR dhe USD.

Ēeqet Bankare 

ProCredit Bank lėshon ēeqe bankare nė LEK, EUR dhe USD. Kėto ēeqe janė tė pranueshėm nė tė gjithė botėn.Nė ProCredit Bank ofrohet gjithashtu:

  • Pranimi i ēeqeve nė lekė dhe nė monedha tė huaja tė Bankave vendase dhe tė huaja
  • Shitje e Ēeqeve tė Udhėtarit nė (USD dhe EUR)