E-Banking

E-banking ėshtė shėrbimi bankar me siguri maksimale nga ProCredit Bank, i cili ju krijon mundėsinė tė keni akses tė drejtpėrdrejtė nė llogaritė tuaja pranė bankės sonė nėpėrmjet internetit. Me anė tė kėtij shėrbimi, ju mund tė kryeni nė ēdo vend dhe kohė, 7 ditė nė javė dhe 24 orė nė ditė, nėpėrmjet kompjuterit veprimet e mėposhtme:

  • Kontrolloni gjendjen e tė gjitha llogarive rrjedhėse / kursimi
  • Kontrolloni vlerėn e depozitės suaj
  • Kontrolloni llogarinė e kartės sė kreditit dhe bėni pagesėn e saj nėpėrmjet llogarisė suaj rrjedhėse
  • Kontrolloni dhe printoni lėvizjet e tė gjitha llogarive
  • Kontrolloni 100 veprimet e fundit me e-banking

Dėshironi tė kryeni njė transfertė brenda bankės sonė ose nė bankat e tjera?

E-banking ju ofron mundėsinė pėr transferta brenda llogarive tuaja tė sė njėjtės valutė. Kryeni transferta drejt tė gjitha degėve tė bankės. Kryeni pagesėn e faturave tė ndryshme (Vodafone, Amc, Eagle Mobile, OSSH, Ujėsjellės, Albtelekom, Taksa,etj.); Kryeni transferta kombėtare.

Veprimet kryhen sipas orareve zyrtare tė ProCredit Bank (ju lutemi kėshillohuni me stafin nė degėn tonė mė tė afėrt).

Ēfarė ju nevojitet?

Pėrse duhet tė zgjedhim Pro e-banking?

  • Sepse ėshtė njė teknologji e re dhe e sigurt nė pėrdorim
  • Njė mėnyrė e thjeshtė pėr tė vetėadministruar llogaritė tuaja
  • Njė mėnyrė e shpejtė pėr tė kryer veprime nė mėnyrė tė pavarur
  • Ju veproni nė ēdo kohė dhe kudo qė ndodheni

Pro e-banking ėshtė i shpejtė, i sigurt dhe mbi tė gjitha praktik. Paraqituni nė njė nga degėt apo agjencitė e ProCredit Bank. Pėrdorimi mundėsohet nėpėrmjet faqes sonė tė internetit: https://ebanking.procreditbank.com.al