Hyrje

I nderuar Klient !

Kjo faqe ėshtė faqja jozyrtare e Ebanking te Bankes Procredit, por ka qėllimin shpjegimin e platformės Ebanking dhe do t’ju mundėsoje te kryeni veprime pėr qėllime trajnimi ! Veprimet qe do te kryeni nuk kane vlera reale dhe shėrbejnė vetėm pėr demonstrimin e funksioneve baze. Faleminderit !

Kjo faqe nuk eshte faqja zyrtare e E-bankig te Bankes Procredit, por eshte nje faqe test Demo, e cila do ju mundesoje te kryeni veprime per qėllime trajnimi !
2014-07-22 5:12.MD