• Programi “Bankierėt e Rinj”

  mė shumė
 • Manaxher i Marrėdhėnieve me Klientėt pėr Biznesin e Madh

  Aktualisht kėrkojmė tė punėsojmė pėr Sektorin e Biznesit tė Madh nė Zyrat Qendrore nė Tiranė: Manaxher i Marrėdhėnieve me Klientėt pėr Biznesin e Madh

  mė shumė
 • Specialist Ligjore

  Grupi ProCredit pėrfshin 21 institucione financiare tė cilat fokusohen nė sigurimin e shėrbimeve bankare pėr biznese shumė tė vogla, tė vogla dhe tė mesme nė ekonomitė nė tranzicion dhe vendet nė zhvillim. Pėr kėto biznese ne pėrpiqemi tė jemi "banka fqinje", e cila ofron shėrbime financiare transparente dhe gjithėpėrfshirėse. Rritja e kėtyre bizneseve kontribuon nė zhvillimin ekonomik dhe promovon krijimin e vendeve tė reja tė punės.

  mė shumė
 • Vlerėsues Specialist i Kolateralit

  Grupi ProCredit pėrfshin 21 institucione financiare tė cilat fokusohen nė sigurimin e shėrbimeve bankare pėr biznese shumė tė vogla, tė vogla dhe tė mesme nė ekonomitė nė tranzicion dhe vendet nė zhvillim. Pėr kėto biznese ne pėrpiqemi tė jemi "banka partnere", e cila ofron shėrbime financiare transparente dhe gjithėpėrfshirėse. Rritja e kėtyre bizneseve kontribuon nė zhvillimin ekonomik dhe promovon krijimin e vendeve tė reja tė punės.

  mė shumė